Obsługa informatyczna przedsiębiorstw

ComNet Systemy Komputerowe oferuje przedsiębiorstwom pełną obsługę informatyczną. Nasza oferta skierowana jest głównie w stronę małych i średnich przedsiębiorstw niezależnie od branży i struktury. Oferujemy pełny zakres usług od doradztwa w zakresie projektowania systemów informatycznych, sieci komputerowych, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych produktów.

Posiadamy w swojej ofercie sprzęt komputerowy czołowych producentów zapewniający stabilność i wysoki komfort pracy.

Zajmujemy się wdrażaniem zarówno systemów komputerowych, jak i oprogramowania wspierającego pracę firmy, bazując na oprogramowaniu czołowego polskiego producenta Comarch S.A. 

 
Zajmujemy się pełną i kompleksową obsługą zarówno przedsiębiorstw jak i jednostek budżetowych związaną z przygotowaniem i przekazywaniem dokumentów dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Oferujemy uruchomienie systemu elektronicznego przekazywania dokumentów (Teletransmisji) dla ZUS, prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi Programu Płatnika.

Od 1 stycznia 2017 roku małe firmy są zobowiązane do wysyłania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Pomagamy w przygotowaniu i poprawnym przesłaniu plików JPK na serwery MF.

Zajmujemy się również pełną obsługą i wdrażaniem programów: e-PFRON i przesyłaniem dokumentów dla Narodowego Funduszu Zdrowia.

Wdrażamy i obsługujemy podpis kwalifikowany w oparciu o rozwiązania Asseco Data System. Dbamy o właściwe działanie wszystkich komponentów wymaganych do poprawnego działania Podpisu Kwalifikowanego, jak również pilnujemy, aby podpis nie wygasł.

Główną zasadą naszego działania jest dbałość, aby wszystkie elementy techniczne przedsiębiorstwa działały poprawnie.